دستیار هوشمند پزشک

معرفی همکاران

معرفی پزشکان و مشتریان همکار بایوآرک

دکتر احمدرضا جمشیدی

رئیس مرکز تحقیقات روماتولوژی

تهران، منطقه ۰۶، خیابان کارگر شمالی، بعد از پمپ بنزین، کوچه شهید خسروی، پلاک ۷۹، طبقه ۲

دکتر احمدرضا جمشیدی متخصص بیماریهای داخلی و فوق تخصص بیماریهای روماتیسمی در حال حاضر استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران می باشد. وی تحصیلات خود را در رشته پزشکی عمومی در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران از سال 1358 آغاز کرد و در سال 1367 وارد دوره تخصصی بیماریهای داخلی در بیمارستان شریعتی همان دانشگاه گردید و در شهریور سال 1371 موفق به در یافت بورد(دانشنامه) تخصصی بیماریهای داخلی گشت.

Teeth Whitneing Dental Fillings

تاریخچه همکاری

توضیحات مربوطه...
با توجه به تغییراتی که در دنیا صورت گرفته نیاز به برنامه‌های جامعی که بتواند پاسخگوی نیازهای مطب‌ها باشد بیشتر از قبل حس می‌شود. من اغلب برنامه‌های مطب موجود را بررسی کردم در بین آنها این برنامه را انتخاب کردم.

لیست بیماری ها و توضیحات مربوطه

روماتولوژی (Rheumatology) یک فوق تخصص در پزشکی داخلی و پزشکی اطفال است که به مطالعه و درمان بیماری‌های بافت همبند و استخوانهای بدن انسان توجه دارد. به متخصص این رشته روماتولوژیست می‌گویند.

بیماری های مفصلی

مشکلات خارج مفصلی

بیماری های استخوان

بیماری های ستون فقرات

بیماری های بافت همبند

کرم‌خوردگی یا سوراخ شدن دندان زمانی رخ می‌دهد که پلاک مدت زمان طولانی روی دندان باقی بماند. پلاک فیلم چسبناک باکتریایی است که در اثر خوردن مواد غذایی قندی یا نشاسته‌ای ایجاد می‌شود. تمام گروه‌های سنی در معرض پوسیدگی دندان هستند، اما کودکان و سالمندان بیشتر مستعد این بیماری دندان هستند.