وبلاگ بایوآرک

ادمین بایوآرک

ادمین بایوآرک

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

راه اندازی نرم افزار کیوسک نوبت دهی در بیمارستان ها

راه اندازی نرم افزار کیوسک نوبت دهی در بیمارستان ها

شرکت بایوارک به منظور نظم دهی هرچه بیشتر سرویس نوبت دهی، افزایش بازدهی خدمات بیمارستانی و ممانعت از اتلاف وقت کارکنان بخش پذیرش، با طراحی و برنامه نویسی نرم افزار کیوسک نوبت دهی گامی دیگر در جهت همکاری با مراکز مختلف درمانی برداشت، نرم افزار کیوسک نوبت دهی با قابلیت هایی همچون کاربری آسان، امکان نمایش زمانبندی پزشکان در درمانگاههای مختلف، تعیین باجه های پذیرش، مدت زمان شروع و پایان نوبت دهی، محدود کردن نوبت ها و برگه پرینت نوبت شخصی سازی شده ... و با امکاناتی کاملا سفارشی و متناسب با نیازها و درخواست های مطرح شده در بسیاری از بیمارستان های علوم پزشکی تهران در مرحله راه اندازی است.

ادامه مطلب
ادمین بایوآرک

ادمین بایوآرک

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

بایوویزیت، سامانه نوبت دهی اختصاصی مطب ها

بایوویزیت، سامانه نوبت دهی اختصاصی مطب ها

سامانه نوبت دهی بایوویزیت، با هدف تسهیل در امور نوبت دهی و به منظور ساماندهی و مدیریت هدفمند مطب ها و کلینیک ها، امکانات و قابلیت های ویژه خود را در طیف وسیعی از مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر کشور عرضه کرده، سامانه بایوویزیت با قابلیت کاربری آسان، امکان دریافت نوبت ویزیت بصورت آنلاین را فراهم نموده و بیمار با توجه به تقویم زمانبندی پزشک و به تناسب زمانبندی خود به مطب ها مراجعه می کند.

از دیگر قابلیت های بایوویزیت برای بیماران می توان به امکان مشاهده نوبت های ثبت شده، تغییر و حذف نوبت، امکان ارسال اسناد و مدارک پزشکی بیمار، مشاهده کد رهگیری و دانلود نسخه های گذشته و ..... اشاره کرد.

علاوه بر این با قرار گرفتن پروفایل پزشک(رزومه کاری، تحصیلات، تجربیات، و سوابق کاری...) در تخصص های مختلف در معرض دید کاربران توجه بسیاری از بیماران در سراسر کشور را به مهارت های کاری پزشکان جلب می کند و همانند منشی هوشمند با امکان ثبت نوبت ها در تقویم کاری منشی به نظم دهی، و سرعت عمل منشی ها کمک کرده و مطب ها با داشتن دسترسی های لازم در بایوویزیت، می توانند اطلاعات مربوط به نوبت های بیماران را مدیریت کرده و گزارش های مختلفی از نظر مدیریت صندوق و امور مالی مطب تهیه کنند.

ادامه مطلب
ادمین بایوآرک

ادمین بایوآرک

۱۸ فروردین ۱۴۰۳

پرونده الکترونیک بایوآرک

پرونده الکترونیک بایوآرک

سامانه ی بایوارک با قابلیت اتصال به زیرساخت های وزارت بهداشت و سازمان های بیمه گر، امکان تهیه ی نسخه الکترونیک برای پزشکان را فراهم نموده همچنین با کسب گواهی سپاس و با زیرساخت های فنی مورد تایید و طراحی بیش از ۱۷۰ پرونده الکترونیک در سطح بیمارستان ها، تمهیداتی برای کاربری آسان و امن در راستای توسعه پزشکی مبتنی بر شواهد و بهینه سازی مدیریت منابع را فراهم نموده، فرم های تخصصی و فوق تخصصی که مبتنی بر استانداردهای خاص، پویا، انعطاف پذیر و متناسب با نیازهای اساتید و پزشکان مجرب در تخصص های مختلف ساماندهی شده و مفتخریم از این که پرونده الکترونیک نرم افزار بایوارک هم اینک در بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی علوم پزشکی تهران، از جمله بیمارستان فارابی، شریعتی، آرش، بهارلو، رازی، کلینیک تخصصی دیابت پژوهشگاه علوم غدد.... و دیگر مراکز در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب
ادمین بایوآرک

ادمین بایوآرک

۳۰ آذر ۱۴۰۱

راه‌اندازی پلتفرم مدیریت کلینیک و نسخه‌نویسی بایوآرک در بیمارستان دکتر شریعتی

راه‌اندازی پلتفرم مدیریت کلینیک و نسخه‌نویسی بایوآرک در بیمارستان دکتر شریعتی

در مرداد ۱۴۰۱ بیمارستان دکتر شریعتی از بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران همکاری خود را به مجموعه بایوآرک شروع کرد. در بیمارستان دکتر شریعتی علاوه بر قابلیت‌های مدیریت کلینیک و نسخه‌نویسی از پرونده الکترونیک قدرتمند بایوآرک برای ویزیت بیماران استفاده می‌شود.

ادامه مطلب