دستیار هوشمند پزشک

پلتفرم ایجاد پرونده الکترونیک برای بیمار و دستیار هوشمند برای پزشک

نسخه‌نویسی الکترونیک و تمام امکانات بایوآرک برای همیشه برای پزشکان محترم رایگان می‌باشد!

ویژگی های ما

نسخه ‌نویسی گرافیکال علامت نسخه ‌نویسی

نسخه ‌نویسی گرافیکال

استفاده از گرافیک جهت نسخه ‌نویسی سریع و دقیق

شبکه معنایی علامت شبکه معنایی

شبکه معنایی

دارای محیطی اختصاصی برای هر متخصص و فوق تخصص با بهره گیری از تکنولوژی شبکه معنایی

مدیریت اعمال جراحی علامت مدیریت جراحی

مدیریت اعمال جراحی

تنها برنامه طراحی شده برای مدیریت اعمال جراحی توسط پزشکان

طبقه ‌بندی بین‌المللی آماری علامت طبقه ‌بندی آماری

طبقه ‌بندی بین‌المللی آماری

جستجوی پیشرفته جهت ثبت Past Medical History در ICD-11 بومی شده به صورت گرافیکال

پیامرسان داخلی علامت پیامرسان داخلی

پیامرسان داخلی

استفاده از پیامرسان داخلی برای برقراری ارتباط سریع و بدون هزینه با بایوآرک و تمامی کاربران بایوآرک

پشتیبانی ۲۴ ساعته علامت پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم پشتیبانی بایوآرک با دقت بسیار بالا در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شماست

معرفی سامانه

مزایای بایوآرک برای بیماران

مزایای بایوآرک به عنوان پلتفرم پرونده الکترونیک برای بیماران

این سامانه تحت وب یا آنلاین است و برای استفاده از آن نیازی به نصب برنامه نیست. با داشتن یک گوشی هوشمند، تبلت و یا لپ‌تاپ بیمار می‌تواند از پزشک خود نوبت بگیرد، به صورت مجازی ویزیت شود و پرونده پزشکی خود را همه جا به همراه داشته باشد.

با توجه به شرایط بیمار (بیماران دارای ناتوانی جسمی) و شرایط موجود در جامعه (شیوع و پاندمی COVID-19)، بیماران می‌توانند از ویزیت مجازی بهره ببرند. لذا نیازی به صرف زمان جهت حضور در مطب پزشک نمی‌باشد. به علاوه نسخه الکترونیک تهیه شده برای هر بیمار به نزدیکترین داروخانه و مراکز پاراکلینیک با توجه به آدرس درخواستی بیمار فرستاده می‌شود.

بایوآرک پرونده بیماران را به دو زبان فارسی و انگلیسی تهیه و در اختیار بیماران و پزشکان قرار می‌هد. بنابراین پرونده پزشکی بیماران در سراسر نقاط دنیا با داشتن یک گوشی هوشمند و به زبان انگلیسی قابل بررسی است.

بایوآرک امکان ویزیت مجازی و آنلاین را به صورت تصویری، صوتی و ارسال متن فراهم آورده است و به علاوه حین ویزیت مجازی امکان ارسال مدارک پزشکی به صورت آنلاین نیز فراهم شده است. بایوآرک برای حفظ حریم خصوصی بیماران برقراری تماس را از طریق مرورگر بیمار و پزشک ممکن می‌کند. لذا تماس برقرار شده بر روی سرور بیوآرک ذخیره نمی‌شود و مدارک پزشکی فقط در پروفایل شخصی بیمار در سرورهای اختصاصی بایوآرک ذخیره می‌شود.

مزایای بایوآرک برای پزشک

مزایای بایوآرک به عنوان دستیار هوشمند پزشک

سامانه بایوآرک یک برنامه آنلاین و تحت وب می‌باشد لذا نیازی به نصب نرم‌افزار ندارد و با داشتن گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر یا لپ‌تاپ در هر زمان و مکان می‌توان بیمار را ویزیت نمود. با توجه به آنلاین بودن سامانه تمامی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار به صورت لحظه‌ای و نامحسوس می‌باشد. تمامی اطلاعات در سرورهای اختصاصی بایوآرک ذخیره شده و توسط تیم امنیتی بایوآرک، امنیت سامانه و سرور تضمین می‌شود.

با توجه به تصمیم وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی در جهت حذف دفترچه کاغذی، ضرورت تهیه نسخه الکترونیک بیشتر از گذشته احساس شد. سامانه بایوآرک با قابلیت اتصال به زیرساخت‌های وزارت بهداشت و سازمان‌های بیمه‌گر امکان تهیه نسخه الکترونیک برای پزشکان را فراهم نموده است. در سامانه بایوآرک برای تهیه نسخه الکترونیک می‌توان با استفاده از کلمات و اصطلاحات رایج در ایران نسخه‌های گرافیکال در کمترین زمان ممکن تهیه کرد.

سامانه بایوآرک با طراحی برنامه برای هر رشته تخصصی و فوق تخصصی با مشاوره بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید برجسته پزشکی ایران در حال تهیه یک پایگاه داده جامع و کامل می‌باشد و سعی نموده که دستیاری هوشمند برای پزشک در جهت صرفه‌جویی در زمان و تهیه نسخه دقیق باشد. در این سامانه اطلاعات مربوط به بیماران، سوابق بیماری، داروها و آزمایشات پیشین که توسط همان پزشک یا سایر پزشکان برای بیمار ثبت شده باشد ذخیره می‌شود. لذا در مراجعه مجدد بیمار به پزشک نیازی به ثبت مجدد اطلاعات نبوده و با توجه به قابلیت ذخیره شدن الگوهای دارویی و آزمایشات ثبت شده تهیه نسخه و ویزیت بیمار در کمترین زمان ممکن می‌شود. به علاوه جهت صرفه‌جویی بیشتر در زمان ویزیت این سامانه به قلم نوری مجهز شده است.

بایوآرک با قابلیت اتصال به ارزش نسبی خدمات پزشکی قادر است تمام هزینه‌های مربوط به خدمات ارائه شده را در هر مطب، درمانگاه و کلینیک به صورت خودکار محاسبه نماید. این سامانه قادر به گزارش‌گیری لحظه‌ای به صورت روزانه، ماهانه و سالانه و همچنین گزارش‌گیری برای محاسبه درآمد یک خدمت خاص در مقطع زمانی مشخص می‌باشد که این گزارشات در صورت لزوم برای سازمان‌های بیمه‌گر توسط پزشک نیز ارسال می‌شود.

بایوآرک تنها برنامه قابل استفاده برای رشته‌های جراحی (دارای بخش‌های Pre-Operation, Operation, Post-Operation و Follow-Up)، با قابلیت اضافه کردن فرم‌های خاص برای هر کدام از مراحل جراحی می‌باشد.

پنل های کاربری

شرکت بایوآرک

خواستگاه بایوآرک دانشگاه است. بایوآرک حاصل همکاری اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و فارغ‌التحصیلان گروه کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف است که در گروه کامپیوتر دانشگاه ایلام شکل گرفته است. همکاری این دو مرکز در سال ۲۰۱۶ با توجه به نیاز مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران به راه‌اندازی یک سامانه جامع برای ثبت اطلاعات بیماران روماتیسمی آغاز شد. پس از گذشت دو سال از آغاز به کار سامانه جامع نظام ثبت بیماران و به روز رسانی برنامه در مرکز تحقیقات روماتولوژی تصمیم گرفته شد که سایر مراکز تحقیقاتی کشور از این سامانه جامع و قدرتمند بهره‌مند شوند. بر این اساس پلتفرم دانش‌بنیان سامانه جامع نظام ثبت بیماران بایوآرک کار خود را از سال ۲۰۱۹ به طور رسمی آغاز کرد. طی یک سال اخیر علاوه بر مرکز تحقیقات روماتولوژی مراکز بزرگ تحقیقاتی کشور مانند پژوهشگاه غدد و متابولیسم، مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، مرکز تحقیقات بیماری مزمن کلیوی، مرکز تحقیقات بیماری‌های تاولی پوست، مرکز تحقیقات بیماری‌های کلیوی و مجاری ادراری و ... از این پلتفرم برای ثبت اطلاعات بیماران استفاده کرده‌اند. با توجه به استقبال مراکز تحقیقاتی از سامانه جامع نظام ثبت بیماران، بایوآرک تصمیم به راه‌اندازی یک برنامه جامع بر پایه مسائل علمی پزشکی جهت استفاده در مطب های خصوصی پزشکان گرفت. این برنامه کاملا تخصص محور بوده و علاوه بر مدیریت قدرتمند مطب حاوی اطلاعات علمی در زمینه تخصص‌های مختلف پزشکی است. این برنامه با همکاری و مشاوره بیش از ۵۰ نفر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و سایر دانشگاه‌های کشور تهیه شده است. هدف اصلی بایوآرک تاثیرگزاری و تغییر در جامعه به ویژه جامعه پزشکی می‌باشد. بایوآرک می‌کوشد با تکیه بر مسائل علمی و پشتیبانی قوی تاثیر عمیق و ژرفی در ثبت اطلاعات بیماران و ایجاد پرونده الکترونیک در کشور داشته باشد.

باشگاه مشتریان

احمدرضا جمشیدی

با توجه به تغییراتی که در دنیا صورت گرفته نیاز به برنامه‌های جامعی که بتواند پاسخگوی نیازهای مطب‌ها باشد بیشتر از قبل حس می‌شود. من اغلب برنامه‌های مطب موجود را بررسی کردم در بین آنها این برنامه را انتخاب کردم. این برنامه با همکاری اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران با فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در یک شرکت دانش‌بنیان طراحی و اجرا شده است. این برنامه تخصص محور می‌باشد و می‌توان تمامی نیازهای هر رشته تخصصی و فوق تخصصی را در آن وارد کرد و از آن استفاده کرد. علاوه بر این، سیستم نسخه نویسی آن بسیار راحت و سریع و جامع می‌باشد و همچنین برنامه با وجود اینکه بر پایه وب است بسیار سریع است و طی صحبتی که با طراحان برنامه داشته‌ام متوجه شدم از آخرین تکنولوژی‌های برنامه نویسی برای ساخت آن استفاده شده است. من این برنامه را به کلیه همکاران پیشنهاد می‌کنم.

احمدرضا جمشیدی | استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس مرکز تحقیقات روماتولوژی
دکتر محمود اکبریان

از سال‌ها پیش دنبال یک نرم افزار خوب مطب بودم و علی‌رغم اینکه چندین برنامه را راه‌اندازی کردم ولی متاسفانه هیچکدام از آنها نمی‌توانست مرا راضی بکند تا اینکه از حدود یک سال پیش متوجه شدم که تیم علمی و اجرائی بایوآرک در صدد راه اندازی یک برنامه جامع مطب هستند. به‌محض اینکه اعلام شد برنامه بایوآرک می‌تواند شروع به کار بکند، از آنها تقاضا کردم که به عنوان اولین مرکز آن را راه‌اندازی نمایند. از ویژگی‌های این برنامه تخصصی بودن آن برای هر رشته پزشکی است. ویژگی بسیار خوب دیگر این برنامه گرافیک بسیار خوب و سرعت بسیار بالای آن است. پس از گذشت چندین هفته از تجربه کار با نرم افزار، به نظر من این برنامه می‌تواند رضایت همکاران را جلب نماید.

دکتر محمود اکبریان | فوق تخصص روماتولوژی و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکتر محسن اخیانی

من از این نرم‌افزار استفاده می‌کنم، مزیت مهم این نرم‌افزار پاسخگویی و پشتبیانی سریع و موثر می‌باشد. نکته مهم بعدی در مورد نرم‌افزار سیستم نسخه‌نویسی الکترونیکی ساده و سریع آن است که نیازی به ورود به نرم افزار تامین اجتماعی و سلامت ندارد و مستقیما می شود نسخه را به هر کدام از سامانه‌ها ارسال نمود.

دکتر محسن اخیانی | فوق تخصص روماتولوژی
دکتر حسین شریعتی

بهترین سامانه‌ایست که هم User Friendly و هم جامع برای تشکیل پرونده پزشکی و Follow Up بیماران تا کنون دیده‌ام.

دکتر حسین شریعتی | پزشک عمومی
دکتر پریسا هنرپیشه

من از نرم‌افزار و اپلیکیشن عالی و کاربردی بایوآرک که در زمینه نسخه‌نویسی و ثبت اطلاعات مورد نیاز بیماران (پرونده الکترونیک) بسیار رهگشا می‌باشد بسیار راضی هستم و به همکاران توصیه می‌کنم از نرم‌افزار کامل و جامع بایوآرک استفاده بکنند. همچنین تشکر ویژه از پشتیبانی شرکت بایوآرک دارم که در تمام مدت با حوصله پاسخگو می‌باشند.

دکتر پریسا هنرپیشه | فوق تخصص نفرولوژی کودکان
دکتر فرزاد فاتحی

در طی این مدتی که از نرم افزار bioarc استفاده کردم به مزایای زیر نرم افزار می‌توان اشاره کرد: User Friendly بودن، رویکرد علمی و فنی مناسب نسبت به مقوله Documentation پزشکی، پاسخ سریع تیم پشتیبانی، Update نرم افزار با توجه به فیدبک‌های ارایه شده و امکان ارتباط با همکاران از طریق نرم افزار جهت مشاوره‌ها.

دکتر فرزاد فاتحی | متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب و هیات علمی بیمارستان شریعتی تهران
دکتر سعید نجف‌زاده ساداتی

من از بایوآرک برای نسخه‌نویسی الکترونیکی استفاده می‌کنم، که بسیار آسان، راحت و سریع می‌باشد. اوایل هر وقت مشکل پیدا می‌کردم با شرکت تماس می‌گرفتم و سریع راهنمایی می‌کردند. تیم پشتیبانی خوبی دارند. به همه همکاران استفاده از بایوآرک را توصیه می‌کنم.

دکتر سعید نجف‌زاده ساداتی | فوق تخصص روماتولوژی
دکتر مهدی وجدانیان

نرم افزار bioarc نرم افزار کامل و جامعی جهت مطب و درمانگاه است و کارکردن با آن راحت است و خوشبختانه گروه پشتیبانی پاسخگو و مسئولیت پذیری هم دارد.

دکتر مهدی وجدانیان | فوق تخصص روماتولوژی
دکتر مسعود شابه پور

اینجانب دکتر مسعود شابه‌پور متخصص جراحی مغز و اعصاب حدود یک ماه است که از نرم‌افزار بایوآرک در مطب استفاده می‌نمایم. این نرم افزار را وسیله‌ای قابل قبول و عملی یافتم گرچه که هنوز از تمامی امکان آن استفاده نکرده‌ام ولیکن امکانات کافی و کاملا عملی در آن پیش‌بینی شده است استفاده از این وسیله عملی مورد پیشنهاد همه همکاران محترم می‌باشد.

دکتر مسعود شابه پور | فوق تخصص مغز و اعصاب
دکتر احمد سلیم‌زاده

بایوارک نوآوری، متناسب با نیاز و انعطاف‌پذیر، پاسخگو و نقدپذیر، پویا و در حال تکامل... امید است فعالانه در مسیر پیشرفت بماند.

دکتر احمد سلیم‌زاده | فوق تخصص روماتولوژی- رئیس بخش داخلی بیمارستان سینا
دکتر محمدحسن جوکار

من چند ماهی است از نرم افزار بایوآرک در مطب خود استفاده می‌کنم. بایوآرک نرم افزاری خوب، آسان، سریع و با پشتیبانی عالی است.

دکتر محمدحسن جوکار | فوق تخصص روماتولوژی
دکتر علی اکبر کسائیان

بیوآرک یک برنامه کامل و کاربردی جهت ارسال نسخه آسان به بیمه‌هاست که به راحتی میتوان به داروها و خدماتی مانند درخواست آزمایشات و رادیوگرافی ها دسترسی پیدا نمود. من از این نرم‌افزار استفاده می‌کنم و کاربرد آن را هم به همه دوستان و همکاران اورولوگ و سایر رشته‌های پزشکی توصیه می‌کنم.

دکتر علی اکبر کسائیان | اورولوژیست
دکتر هدی کاوسی

لزوم تغییر و آشنایی با سیستم‌های آنلاین دسترسی به اطلاعات مدون بیماران جزو ملزومات دنیای امروز است. جمع‌بندی و مدون کردن اطلاعات بیماران، امکان ارسال نسخ الکترونیک به بیمه‌ها و آسان بودن استفاده از آن از مزایای سیستم بایوآرک است که استفاده از آن را مقرون به صرفه و لازم می‌دارد.

دکتر هدی کاوسی | فوق تخصص روماتولوژی
دکتر کوروش شیخ احمدی

من قبلا از دو نرم فزار دیگه استفاده کردم، bioarc با توجه به اختصاصی بودن و توجه به ریزه‌کاری‌های پرونده هر رشته تخصصی و فوق تخصصی و با داشتن تیم پشتیبانی خستگی ناپذیر و انتقاد پذیر خود، مرتب در حال بروز شدن است نسبت به نرم‌افزارهای دیگر برتری واضح دارد. بایوآرک به لحاظ جذب نکات مثبت نرم‌افزارهای دیگر مانند تامین و سلامت و ... مانند قابلیت ویرایش، ثبت نسخه برای تاریخ بعد و بخش نسخ پر مصرف و اتصال به سایت بیمه بیمار بشکل خودکار، در بروزرسانی بخش نسخه‌نویسی ویژگی‌های خوب نرم افزارهای دیگر را یکجا داشته و کار را ساده و سریع نموده است، از طرفی اپلیکیشن موبایل bioarc امکان دسترسی به شرح حال و معاینه و نسخه‌نویسی در هر زمان و مکانی را برای بنده مهیا کرده است.

دکتر کوروش شیخ احمدی | فوق تخصص روماتولوژی
دکتر محمدرضا فضل‌الهی

با توجه به نیاز کاری برای مطب و محل کار، طی ده سال گذشته بررسی‌های متعددی بر روی نرم‌افزارهای مطب در کشور داشتم و انواع مختل Offline و Online را مطالعه و استفاده کردم، اما متاسفانه رضایت کامل و حتی نسبی از آن‌ها نداشتم. دو مشکل اساس نرم‌افزارهای موجود، داشتن صفحات ناقص و متعدد که دسترسی را برای پزشک سخت کرده و نیازمند اتلاف وقت و کلیک‌های متعدد است و دوم جامع نبودن و فقدان اطلاعات بروز دارویی و آزمایشگاهی و... برای فرآیندهای مختلف ویزیت تا نسخه‌نویسی می‌باشد. نرم‌افرار بایوارک که در چند ماه اخیر استفاده می‌کنم، متناسب با نیازهای پزشکی امروز طراحی شده و بسیار کامل و جامع (نسبت به امکانات نرم‌افزارهای موجود)، علمی، تخصصی و اصطلاحا User Friendly می‌باشد. علاوه بر این بسیار منعطف و داینامیک است و نیازهای رشته‌های مختلف تخصصی را فراهم می‌کند. بطوریکه از نیازهای ابتدایی ثبت اطلاعات پرونده تا گزارش‌گیری و مقایسه اطلاعات و نهایتا ثبت آسان و لذت بخش نسخه الکترونیک را برآورده می‌کند. دسترسی سریع و راحت به بخش‌های تشخیصی، درمانی جدید و سوابق پرونده در یک صفحه سبب افزایش سرعت عمل پزشک می‌گردد. تیم علمی اجرایی قوی و پشتیبانی سریع و در دسترس آن آرامش خاطر برای رفع مشکلات است. با آرزوی موفقیت بیشتر .

دکتر محمدرضا فضل‌الهی | فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمونولوژی بالینی، هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکتر عبدالله خوان‌زاده

بایوآرک یک پلتفرم جذاب است که رویای دیرینه پرونده و نسخه الکترونیک با کیفیت را هم برای پزشک و هم برای بیمار محقق می‌سازد. جذابیت این پلتفرم زمانی بیشتر می‌شود که تیم قوی پشتیبانی و مهندسی بایوآرک به صورت ۲۴ ساعته از پزشکان حمایت می‌کنند. من در طول این مدت روز به روز شاهد تغییرات زیباتر و جذاب‌تر بایوآرک بودم و توانایی‌های این پلتفرم کاربردی و زیبا هم بیشتر شده است. برای تک تک عزیزان تیم بایوآرک آرزوی توفیق دارم و به همه پزشک‌های عزیز و همکاران محترم توصیه می‌کنم حتما تجربه زیبای کار کردن با این پلتفرم را داشته باشند.

دکتر عبدالله خوان‌زاده | متخصص داخلی و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان
دکتر نعمت اله عطائی

برای مطالعه فاز دوم CKD Registry در کودکان در نظر داشتیم با موسسه‌ای قرار داد منعقد نماییم که بتوانیم بصورت آنلاین و شبکه‌ای از طریق یک سیستم نرم‌افزاری جامع و کامل اطلاعات بیماران را ثبت، آنالیز و در نهایت منتشر نماییم. با جامعیتی که در پلتفرم رجیستری بایوآرک وجود داشت، پس از عقد قرارداد اجرای فاز دوم طرح ملی ثبت آمار شیرخواران، کودکان و نوجوانان مبتلا به CKD را شروع کردیم. خوشبختانه در چند ماه اخیر مطلع شدیم که شرکت دانش بنیان مذکور دارای یک برنامه تحت وب و آنلاین برای ثبت کل داده‌های کلینیک و پاراکلینیک بیماران می‌باشد. قابلیت‌های عمده‌ای که اینجانب در آن مشاهده کرده‌ام شامل موارد ذیل می‌باشد: ۱- ذخیره اطلاعات و یافته‌های پزشکی بیماران ۲- نوبت‌‌دهی الکترونیکی و داشتن توانائی در برقراری ارتباط مجازی با بیمار در هر زمان و مکان ۳- مجهز بودن به جدیدترین تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی ۴- تخصص محور بودن و داشتن ظرفیت‌های قابل توجه در برآورده نمودن نیاز های همه رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی. در همین مدت زمان کوتاهی که از همکاری بیوآرک با طرح نسخه الکترونیک سپری می‌شود بدلیل برخی ویژگی‌های تدارک دیده شده در نرم‌افزار آن، از جمله سهل الوصول بودن دسترسی به اطلاعات به لحاظ در معرض دید قرار داشتن آنها، نشان داده شدن سریع و آسان داده‌ها در سایت، استفاده از گرافیک برای سرعت بخشیدن به فرایند ثبت نسخ، جامع و کامل بودن اطلاعات دارویی، آزمایشگاهی، تصویربرداری و ...، متمرکز بودن بخش‌های تشخیصی، درمانی و اطلاعات مربوط به سوابق بیمار در یک صفحه، وجود تیم علمی و اجرائی قوی برای پاسخگویی به درخواست‌های همکاران در برخورد با مشکلات احتمالی در زمان ثبت اطلاعات در کمترین زمان ممکن، موجب شده علاوه بر کمک به بالا رفتن سرعت عمل همکاران و ایجاد احساس رضایت در آنها، زمان صرف شده برای ثبت نسخ نیز بطور چشمگیری کاهش یابد.

دکتر نعمت اله عطائی | فوق تخصص نفرولوژی کودکان و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکتر پژمان ملاخلیلی

از پنج ماه قبل از نسخه نویسی از بایو ارک استفاده می‌کنم. دو ویژگی مهم بایوارک سرعت کار و آسان بودن استفاده از آن می‌باشد. البته هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکل شدم در تماس با پشتیبانی بایوآرک مشکل سریع برطرف گردیده است.

دکتر پژمان ملاخلیلی | فوق تخصص گوارش
دکتر فهیم عابدی

نرم افزار بایوآرک راحت‌ترین و سریع‌ترین نرم‌افزاری است که تا کنون استفاده کرده‌ام، چون هم داروهایی که می‌خواهم ثبت کنم در دسترس است و هم آزمایشات. این مورد باعث می‌شود که هیچ موردی از قلم نیفتد. رادیولوژی‌ها، سونوگرافی، ام آرای و سیتی اسکن را هم خیلی راحت میشود هم با کنتراست و بدون کنتراست درخواست نمود. شکایت‌ها و علائم بالینی در معاینه و سابقه بیمار را هم می‌شود راحت ثبت کرد. در قسمت اسناد حتی برای ارجاع بیمار به متخصص مربوطه طرح ریزی شده فقط برای اینکه ارجاع بیمار هم در سامانه ثبت بشه بایستی موبایل متخصص مورد نظر باشه اگه بتونید موبایل متخصصین سطح کشور رو در سامانه تون ثبت کنید عالی میشود و از نظر الکترونیکی مشکلی برای بیماران ارجاعی پیش نیاد.

دکتر فهیم عابدی | پزشک عمومی

ارتباط با ما

اگر سوال انتقاد یا پیشنهادی دارید، از طریق فرم زیر با ما درمیان بگذارید.

همچنین شما عزیزان میتوانید با استفاده از نقشه زیر با ما در تماس باشید.